Abrahamson Metoduyla 10 Günde Şeker ve Sigaraya Vedalaşabilirsiniz….

0

Hem şeker hem glüten hem de nikotin bağımlılığı hayatınızı olumsuz etkiliyor.

Enerjiye dayalı doğal arınma esaslı bu yeni yöntem 10 dakikada şeker,glüten ve sigara bağımlılığından kurtulabileceğinizi iddia ediyor !

Tek seansta %80’den fazla başarılı olduğu söylenen metot ile 10 ile 20 dakika arasında, doğal bir etkileme yöntemi ile kayıtsızlık  ve iğrenme hissi veriyor.

Abrahamson; beyindeki bağımlılık alışkanlıklarını inceleyerek bunu alternatif tıp,bioenerji ve spiritüel bilimle beraber kullanarak bu yöntemi yaratmış.

bağımlı8

İnsan aurasının vücut çevresindeki enerji alanı olduğunu ve vitrin camı gibi hem insanların sizle ilgili olan düşüncelerinden hem de kendi stresli düşünceleriniz nedeniyle kirlendiğini anlatıyor. Auranın temizlenmesi ise eski düşünce kalıplarından, negatif inançlardan kurtularak oluyor.

Astrolojideki 12 burçla karşılaştırılan 12 kristalin değişik etkilerinden faydalanıyor. Terapide “ameteist” taşından yararlanıyor. Bu kristalin insanların daha sakin olmasına ve yavaşlamasına etkisi var. Şeker ve glüten tedavisinde ise “jasper” adlı metabolizmayı hızlandıran ve kanı temizleyen kristalden faydalanıyor.

İnsan beyninde, şeker veya nikotin kullanıldığında bu kimyasalları ve alışkanlıkları tanıyan reseptörler var. Kimyasalları ve alışkanlıkları öğrenen bu reseptörler, belli bir bölgede yıllar içinde büyüyor. Kullanmazsanız da küçülüyor ama kaybolmuyor.

bağımlı6

Terapi sırasında beyindeki bu bölge dinlenme moduna getirilip uyutuluyor. Bilinçler bu sırada açık, yani hipnoz yapılmıyor. “Akupresür” adı verilen işlemle belli noktalara baskı yapılarak bu noktalara etki ediliyor.

Şeker ve glüten için mide üzerindeki meridyenlere, sigara için akciğerler üzerindeki meridyenlere basınç uygulanıyor.

10 dakikalık terapiden sonra üç farklı grup insanla karşılaşılıyormuş;

1.gruptakiler %15’i oluşturan grup, bu grupta sigara içenler sigaranın kokusundan ve nikotinden tiksiniyor. Şeker ve glüten için gelenlere yemeğin kokusu ve tadı değişik geliyor ve açlık hissetmiyorlar.

bağımlı7

2.gruptakiler %70’i oluşturuyor. Tiksinme hissetmeyen bu gruptakiler çevrelerinde yemek yiyen veya sigara içenlere aldırış etmiyor, yani etkilenmiyorlar. 1.gruptakiler kandaki şeker ve nikotin kimyasalı düştükten 3-4 gün sonra bu gruba dahil oluyor.

3.gruptakiler, yani kalan %15’i ilk 3-4 günü zor geçiriyor. Metabolizmaları daha yavaş olduğundan kandaki kimyasalları daha geç düşüyor. Bu kişilere bol bol su içmelerini tavsiye ediyor.

Terapi sonrasında sigara içen kişilerin evini,arabasını ve odasını iyice temizlemesi, tüm paketlerini atması, pasif içicilikten de kurtulmaları gerekiyor. Evde kimse sigara içmemeli, spora yönelmeleri ve bolca su içmeleri önemli.

bağımlı5

Şeker ve glüteni ise tamamen hayatlarından çıkarmalılar. İlk ay pirinç va patates gibi  karbonhidratlardan uzak durmaları, fazla şeker içeren mango ve muzu yememeleri öneriliyor.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın