2017 Sonbahar Kış Sezonu Açıldı

0

Mevsimler hızla değişiyor. Güzel bir yaz döneminin ardından Eylül ayına geldik. Eylül ayı moda dünyasının hareketli aylarındandır. Newyork, Paris, Milano moda haftaları ve defileler ardı ardına başlıyor.

2017çantamodası

Bu sezon sizleri neler bekliyor;

80’lerin lüks tarzı Viktoryen ve vintage efektleri ve desenler ön plana çıkıyor. Desenli kazaklar, midi etekler ve yarım botlarla giyiliyor.

2017modası

Bronz, rose ve pembe altın aksesuarlara kayıtsız kalmıyorsunuz. Apple laptoplar bile pembe altın rengi ile kadınların şıklığını tamamlıyor.

apple

Yüksek topuklu ayakkabılar tekrar hayatımıza girdi. Spor ayakkabılardan sonra ısınmak zor olsa da feminenlik ve şıklığın tadı topuklularla çıkıyor. Miu Miu’nun stilettolarına, Gucci’nin 70’li yıllardan gelen esintilerine hoşgeldin diyoruz.

2017ayakkabımodası

XXL sweatshirtler ev kıyafeti olmaktan çıktı. Hoodie tarzı denilen bu akımda daha feminen parçalarla giyiyorsunuz. Altına bir kargo pantolon yerine saten pantolonlar, etekler, trençkotlar  ve çiçek desenleri ile kombinleyin. Alexander  Wang, Lacoste, Adidas, Nike, DKNY ve bir çok modacı bu akıma ilgi gösteriyor.

2017kışmodası

Kovboy aksesuarları geri döndü. Hava sıcak demeden bohem elbiselerle ve jean şortlarınızla doyasıya giyin. Serin havalarda skinny jean ve şortla  giyin.

2017kışayakkabımodası

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın