2016’nın Favori Güzellik Ürünleri

0

Herhangi bir kozmetik veya güzellik ürünü istediğiniz sonucu vermez. En iyisi güzellik rutininizi bozmadan, kadınların favorisi seçilmiş bu ürünleri hatırlatalım…
Nars Pudra allık efsanevi olanlardan; renkleri Sex Appeal, Orgasm ve Deep Throat olarak üç farklı tonda, tam dozda ışıltı veriyor. Canlı tonları ne çok parlak, ne de çok mat, içinde zengin pigmentler yer alıyor.

narskremallık
Chanel Le Blush de Creme kadifemsi krem allık sağlıklı ve ışıltılı rengi ile yanakları renklendiriyor. Makyaj süngeri veya parmakları hafif ısıtarak tampon hareketlerle yüze uygulayın.

chanelkremallık
Benefit Watt’s Up yanardöner bir krem aydınlatıcı; ışıltılar yayması için elmacık kemiklerine, burun köprüsüne, kaşların üst kısmına ve üst dudak çizgisine uygulayın.

benefitwhattsup
Estee Lauder Revitalizing Supreme CC krem; içeriğindeki mikro pigmentler tenle bütünleşip renk eşitsizliklerini dengeliyor. Griye dönük beyaz renkli krem sürüldüğünde cilt ısısına göre değişerek tüm cilt tonlarına uyum sağlıyor.

esteelaudercckrem
Lancome Bi-Facil göz makyaj temizleyicisi; göz makyajını en iyi çıkaran ürün, su geçirmez göz ve cilt makyajını tek hamlede tahriş etmeden temizliyor. Ciltte yağlı his bırakmıyor ve hassas olan gözleri yakmıyor. Cildi hafifçe de nemlendiriyor.

lancomebifacil
Nars dudak kalemi; siyah orkide tonu Train Bleu ve pembemsi üst tonlu Bahama renkleri ile dudak hatlarını belirginleştirip, yoğun ve kadifemsi bir renk veriyor. Mat görünümlü, ama kuruluk hissi vermiyor. Bir miktar silikon içerdiği için kolay uygulanan kalem aynı zamanda dudakları nemlendiriyor.


narslipstick
Chanel Rouge Noir oje; bordo şarap rengi ile fenomen, giydiğiniz her renk ile mükemmel uyum sağlıyor. Bordonun içindeki sıcak baz sayesinde ellerin koyu görünmesini de engelliyor.

chanelrogenoir
Kiehl’s Ultra Facial Overnight Hydrating maske kuru cildi nemlendiriyor. İçeriğindeki hylüronik asit ve ophiopogon japonicus adlı bitki ekstersi suyun cilde emilmesini ve ciltte kalmasını sağlıyor. Maskeden sonra kırışıklıkların daha az göründüğünü ve cildinizin daha yumuşak olduğunu hissedeceksiniz.

kiehlsmask

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın